Hizmetlerimiz

WEB YAYIN GRUBU

www.karsiyakahabergazetesi.com
İzmir’in değil, ülkemizin en güzel “Ege’nin parlayan yıldızı” olan Karşıyaka ilçesinin 2014 yılından bu yana aralıksızın yayınlanan tek gazetesi. Karşıyaka ve Karşıyakalıya hizmet sloganıyla aranan bir gazete. Kentin çeşitli yerlerinde bulma şansına sahip olunan ve ücretsiz olarak da okuyucusuna birerbir dağıtılan gazetemiz Karşıyaka için çok özel.
www.basketbolig.com
Türkiye’nin basketbol haber sitesi.
www.kimseduymasin.com
İzmir’in ilk haber sitesi. Kurucusu Avni Erboy’un Hürriyet, Sabah, Haber Ekspres, Yenigün Gazeteleri’nde yayınlanan “KİMSE DUYMASIN” başlığından esinlenerek önce Avni Erboy’un yazıları için yayına sokulan site daha sonra spor haber sitesine dönüştü ve 2000’li yıllarda “dünyada ilk 500 site” arasında yer alma başarısını gösterdi. Daha sonra haber sitesi şeklini aldı.
www.spor35.com
Özellikle İzmir spor haberlerine yer veren, İzmirli spor yazarlarının yazılarıyla süslenen spor haber sitesi İzmir’in bu konudaki ilkliri arasında yer alması açısından özellik taşıyor.
www.tatildedektifi.com
Turizm sitesi olarak hizmete giren site yeniliklerle artık turizme hizmet verecek. İçeriğinde, turizm haberlerinin yanı sıra turizmle ilgili her şey olacak. Türk Turizminin yanı sıra turizm acenteleri, rent car, oteller, uçak ve otobüs şirketleri reklamlarına da yer verilecek.
www.karsiyakahabergazetesi.com
Karşıyaka Haber Gazetesi’ni internet ortamına taşıyan ve e-gazete olarak yayına giren ilk ve tek ilçe gazetesi. Karşıyaka Haber gazetesi basımıyla birlikte son sayıyı dünyanın dört bir yayından gazete keyfiyle sayfalarını çevire çevire okuyabilirsiniz. İsterseniz tam sayfa ekstra reklam da verebilirsiniz

YAYINLAR

KARŞIYAKA HABER GAZETESİ
İÜ KAMPÜS HABER
İFK HABER
BOSTANLISPOR GAZETESİ

İNTERNET VE WEB TASARIM

Alan adı hizmetleri
Hosting Hizmetler
Kurumsal Hostring Hizmetleri
Sunucu Hizmetleri
Web Tasarım Hizmetleri
Yazılım Hizmetleri
Diğer Hizmetler

MEDYA DANIŞMANLIĞI

Şirket, vakıf, dernek, spor kulüplerinin medya ile ilişkilerini sağlamak, onların daha tanınır hale gelmeleri için profesyonelce hizmet vermek. Her türlü özel organizasyonlar düzenlemek. Haberlerinin gerek ulusal, gerekse yerel medyada ve Sosyal Medyada yer almasını sağlamak, yön vermek.

SPOR ORGANİZASYONLARI

Şirketlerarası futbol, basketbol turnuvaları, organizasyonları. Sporda bireysel yaşam koçluğu. Sporda bireysel beceriyi geliştirme ve takıma hazırlık kursları. Etüt, ana okullarına yaz spor okulları organizasyonları. Sportif malzeme temini.

TURİZM

Her türlü turizm faaliyet organizasyonları. Tüm uçak biletleri satışı. Otel, motel, tatil köyü rezervasyonları. Balayı organizasyonları. Tüm şehir içi veya dışı otobüs organizasyonları.