Biz Kimiz?

1993 yılında kurulan, bugün profesyonelce yönetilen bir aile şirketiyiz. İzmir Ticaret Odası, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ve Basın İlan Kurumu’na bağlı olarak çalışmasını sürdüren, yayıncılık, reklamcılık, özel eğitim hizmetleri, web gazeteciliği, masa üstü yayıncılığı, sosyal medya yönetimi, internet hizmetleri, her türlü spor organizasyonları, tatil ve balayı hizmetleri, şirketlere yurt içi ve dışı tüm uçak biletleriyle, yurt içi ve dışı otel rezervasyonları yapan güçlü bir ekibiz.

Vizyonumuz

Günümüzün gelişime açık, çağdaş, teknolojik ve özellikle de internet çağı olduğu bilinen bir gerçektir. Yazılı, görsel ve sözel basının yanı sıra sosyal medya gerçeği de artık kabul edilir bir gerçektir. Siz değerli müşterilerimizin bu dünyadaki yerinizi almanız için yenilikçi, araştırmacı bir ekiple birlikte sizlere dertsek olmak, işlerinizi paylaşmak ve sizi bir adam daha ileriye götürmek için yanınızdayız. Şirket olarak müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, sosyal sorumluluğu, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edindik.

Misyonumuz

Dünya hızına ayak uydurmaya çalışan şirketimiz, tüm yeniliklere açık olarak hizmetlerini iş ortaklarıyla paylaşmakta, bir adım öne çıkmalarını sağlamaktayız. Ekip ruhuna uygun, bireysel güçleri ön plana çıkarmak sadece başarıyı ön planda tutarken, geleceklerden de ders çıkarmasını bilmek gerekir. Misyonumuz her an; piyasaya yönelik, uygulanabilir, motive eden, çok özel olmak. Kaliteli, güler yüzlü, amacına ulaşan, yasalara uygun, hizmet anlayışımız ön plandadır.